DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DigiKeys varenummer
926-1068-ND
Producenter
Producentens varenummer
DA-014-12-02-00-00
Beskrivelse
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 12W
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Direkte til luft Termisk – Termoelektrisk Peltier-enheder 12 W
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DA-014-12-02-00-00 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spænding
12 V
Producenter
Tark Thermal Solutions
Ventilatorplacering
Varm side
Serie
Effekt - Indgang
22 W
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 44°C
Varestatus
Aktiv
Vægt
0,441lb (200,03g)
Varmeoverførselstype
Direkte til luft
Dimensioner - Samlet
60mm L x 40mm B x 53mm H
Effekt - Køling
12 W
Grundlæggende varenummer
Strøm
1.8 A