FXP40.07.0085A
DigiKeys varenummer
931-1327-ND
Producenter
Producentens varenummer
FXP40.07.0085A
Beskrivelse
RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz GSM, DCS, PCS Fladt patch RF-antenner 824MHz – 896MHz, 1,71GHz – 1,99GHz -3,83dBi, -3,83dBi, 1,37dBi, 1,03dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Selvklæbende
Kategori
Returtab
-5dB, -3dB
Producenter
Taoglas Limited
Gain
-3,83dBi, -3,83dBi, 1,37dBi, 1,03dBi
Emballage
Pose
Effekt - Maks.
5 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 85mm
RF-familie/standard
Mobiltelefon, Generel ISM
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz), UHF (1GHz – 2GHz)
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz
Højde (maks.)
0,006" (0,15mm)
Frekvensområde
824MHz – 896MHz, 1,71GHz – 1,99GHz