FXP14.24.0100B
DigiKeys varenummer
931-1130-ND
Producenter
Producentens varenummer
FXP14.24.0100B
Beskrivelse
RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Detaljeret beskrivelse
850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS, WCDMA Fladt patch RF-antenner 2dBi, 1,5dBi, 3dBi, 2,5dBi, 2dBi, 2,5dBi I-PEX MHF4 Selvklæbende
Kategori
Returtab
-7dB, -12dB, -8dB, -9dB, -9dB, -8dB
Gain
2dBi, 1,5dBi, 3dBi, 2,5dBi, 2dBi, 2,5dBi
Effekt - Maks.
5 W
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Mobiltelefon
Terminering
I-PEX MHF4
Frekvensgruppe
Bredbånd
Frekvens (center/bånd)
850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Højde (maks.)
0,004" (0,10mm)