FXP290.07.0100A
DigiKeys varenummer
931-1090-ND
Producenter
Producentens varenummer
FXP290.07.0100A
Beskrivelse
RF ANT 915MHZ FLAT PATCH CAB ADH
Detaljeret beskrivelse
915MHz Fladt patch RF-antenner 902MHz – 928MHz 1,5dBi I-PEX MHF2 Selvklæbende
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FXP290.07.0100A Modeller
Kategori
VSWR
2
Producenter
Taoglas Limited
Returtab
-20dB
Gain
1,5dBi
Effekt - Maks.
5 W
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Funktioner
Kabel - 100mm
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Terminering
I-PEX MHF2
Frekvensområde
902MHz – 928MHz
Monteringstype
Selvklæbende
Antennetype
Fladt patch
Højde (maks.)
0,004" (0,10mm)