TMK063CG560JT-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 30.059
Datablad
Direkte
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Opgradering
56 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK063CG560JT-F
DigiKeys varenummer
TMK063CG560JT-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TMK063CG560JT-F
Beskrivelse
CAP CER 56PF 25V C0G/NP0 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TMK063CG560JT-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)