GRM0335C1E560FA01J
DigiKeys varenummer
GRM0335C1E560FA01J-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GRM0335C1E560FA01J
Beskrivelse
CAP CER 56PF 25V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GRM0335C1E560FA01J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)