NRH2410T100MN er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Taiyo Yuden
På lager: 2.680
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
10 µH Halvafskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 450 mA 828mOhm maks. Ikke-standard