LMLP0202M100CTAR
DigiKeys varenummer
478-LMLP0202M100CTARTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LMLP0202M100CTAR
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 450MA 690 MOHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Induktor 450 mA 690mOhm Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
550mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
690mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,094" L x 0,094" B (2,40mm x 2,40mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)