NR4012T220M det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Taiyo Yuden
På lager: 4.500
Datablad
På lager: 1
Pulse Electronics
22 µH Halvafskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 540 mA 576mOhm maks. Ikke-standard