MMASU105SCG0R5BFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 7.600
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 1.940
Walsin Technology Corporation
På lager: 609
Datablad
YAGEO
Datablad
YAGEO
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.5 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMASU105SCG0R5BFNA01
DigiKeys varenummer
587-MMASU105SCG0R5BFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMASU105SCG0R5BFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.2PF 50V C0G 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MMASU105SCG0R5BFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)