GCM1555C1HR50BA16J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Murata Electronics
På lager: 2.705
Murata Electronics
På lager: 8.421
Datablad
YAGEO
YAGEO
KEMET
Taiyo Yuden
0.5 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCM1555C1HR50BA16J
DigiKeys varenummer
490-GCM1555C1HR50BA16JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCM1555C1HR50BA16J
Beskrivelse
CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GCM1555C1HR50BA16J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)