MMASU063SCG0R5BFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 15.000
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 27.400
Datablad
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
0.5 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMASU063SCG0R5BFNA01
DigiKeys varenummer
587-MMASU063SCG0R5BFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMASU063SCG0R5BFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.5PF 50V C0G 0201
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)