GJM0335C1HR50BB01D
DigiKeys varenummer
490-GJM0335C1HR50BB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GJM0335C1HR50BB01DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-GJM0335C1HR50BB01DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GJM0335C1HR50BB01D
Beskrivelse
CAP CER 0.5PF 50V C0G 0201
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.5 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GJM0335C1HR50BB01D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)