MLASU063SB7471KFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 20.260
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
YAGEO
YAGEO
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
470 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASU063SB7471KFNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASU063SB7471KFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASU063SB7471KFNA01
Beskrivelse
CAP CER 470PF 50V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)