MLAST105SB5104KFNA01
DigiKeys varenummer
587-MLAST105SB5104KFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MLAST105SB5104KFNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MLAST105SB5104KFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MLAST105SB5104KFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MLAST105SB5104KFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)