MLASL105SB7474KFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 39.322
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 51.634
Datablad
KEMET
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
0.47 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASL105SB7474KFNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASL105SB7474KFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASL105SB7474KFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLASL105SB7474KFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)