MLASH32NSB7684KTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 1.920
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Knowles Syfer
Knowles Syfer
YAGEO
På lager: 291
Walsin Technology Corporation
0.68 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASH32NSB7684KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASH32NSB7684KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASH32NSB7684KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLASH32NSB7684KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,083" (2,10mm)