1210Y1000684KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Opgradering
TDK
Datablad
0.68 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y1000684KXT
DigiKeys varenummer
1210Y1000684KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y1000684KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210Y1000684KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)