MLASH168SB7332KTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Taiyo Yuden
På lager: 0
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
KEMET
KEMET
3300 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASH168SB7332KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASH168SB7332KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASH168SB7332KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLASH168SB7332KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)