06031C332KAZ2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
3300 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06031C332KAZ2A
DigiKeys varenummer
478-KGF15AR72A332KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06031C332KAZ2A
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06031C332KAZ2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)