MBAST105SB5224KFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 8.058
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
TDK
TDK
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
0.22 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBAST105SB5224KFNA01
DigiKeys varenummer
587-MBAST105SB5224KFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MBAST105SB5224KFNA01
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 25V X5R 0402
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MBAST105SB5224KFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)