MAAST105SB7103MFNA01
DigiKeys varenummer
587-MAAST105SB7103MFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
587-MAAST105SB7103MFNA01CT-ND - Afskåret tape (CT)
587-MAAST105SB7103MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MAAST105SB7103MFNA01
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
MAAST105SB7103MFNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)