TMK105B7103MVHF
DigiKeys varenummer
587-5475-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-5475-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-5475-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TMK105B7103MVHF
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
TMK105B7103MVHF Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)