MAASJ31LAB7106MTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 2.563
Datablad
10 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAASJ31LAB7106MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MAASJ31LAB7106MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MAASJ31LAB7106MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MAASJ31LAB7106MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)