JMF316AB7106MLHT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 2.563
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Datablad
10 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
JMF316AB7106MLHT
DigiKeys varenummer
587-JMF316AB7106MLHTTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-JMF316AB7106MLHTCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-JMF316AB7106MLHTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
JMF316AB7106MLHT
Beskrivelse
CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
JMF316AB7106MLHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)