LMK063BJ224MP-F
DigiKeys varenummer
587-2483-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-2483-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-2483-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LMK063BJ224MP-F
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 10V X5R 0201
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X5R 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LMK063BJ224MP-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)