LLCNA2012HKT1R0MA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 3.730
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 94
Datablad
1 µH Afskærmet Flerlag Induktor 1.47 A 111mOhm maks. 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LLCNA2012HKT1R0MA
DigiKeys varenummer
587-LLCNA2012HKT1R0MATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LLCNA2012HKT1R0MA
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 1.47A 111 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
2,26A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
111mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0805
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)