LSCNA2012HKT1R0MA
DigiKeys varenummer
587-LSCNA2012HKT1R0MATR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LSCNA2012HKT1R0MACT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LSCNA2012HKT1R0MADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LSCNA2012HKT1R0MA
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 1.47A 111 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Afskærmet Flerlag Induktor 1.47 A 111mOhm maks. 0805 (2012 metrisk)
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
2,26A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
111mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0805
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)