LBMGA160808T151RG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 2.269
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Billede for LBMGA160808T151RG er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LBMGA160808T151RG
DigiKeys varenummer
587-LBMGA160808T151RGTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LBMGA160808T151RG
Beskrivelse
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 2,1A 50mOhm
Kategori
Strømklassificering (maks.)
2,1A
Producenter
DC-modstand (DCR) (maks.)
50mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,039" (1,00mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
150 Ohms @ 100 MHz