HMF212B7224MGHT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
0.22 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HMF212B7224MGHT
DigiKeys varenummer
587-HMF212B7224MGHTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HMF212B7224MGHT
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 100V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HMF212B7224MGHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)