C0805X224M1RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.22 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X224M1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805X224M1RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X224M1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 FE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X224M1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)