XXDCCCNANF-12.000000
DigiKeys varenummer
1664-XXDCCCNANF-12.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-XXDCCCNANF-12.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1664-XXDCCCNANF-12.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XXDCCCNANF-12.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Belastningskapacitans
12pF