TSX-3225 25.0000MF10P-C0 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 976
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 51
Datablad
På lager: 0
25 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder