X3AEELNANF-27.000000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Similar
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
27 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
X3AEELNANF-27.000000
DigiKeys varenummer
1664-1392-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
X3AEELNANF-27.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
27 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)