X3AEEJNANF-27.000000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taitien
På lager: 0
Datablad
27 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
X3AEEJNANF-27.000000
DigiKeys varenummer
1664-1383-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
X3AEEJNANF-27.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
27 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)