XLI98-20-20-2.25
DigiKeys varenummer
1168-XLI98-20-20-2.25-ND
Producenter
Producentens varenummer
XLI98-20-20-2.25
Beskrivelse
XL25 CERAMIC 20X20MM W/LI98C ADH
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade Blandede (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Keramisk Varmespreder
Kategori
Fastgøringsmetode
Termisk tape, Selvklæbende (inkluderet)
Mfr
Form
Kvadratisk
Serie
Længde
0,787" (20,00mm)
Emballage
Boks
Bredde
0,787" (20,00mm)
Varestatus
Forældet
Finhøjden
0,089" (2,25mm)