XL25W-TO3P-25-20-0.64
DigiKeys varenummer
1168-XL25W-TO3P-25-20-0.64-ND
Producenter
Producentens varenummer
XL25W-TO3P-25-20-0.64
Beskrivelse
CERAMIC HEAT SPREADER 25X20MM WH
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade TO-3P Keramisk Varmespreder
Kategori
Fastgøringsmetode
Termisk tape
Mfr
Form
Rektangulær
Serie
Længde
0,984" (25,00mm)
Emballage
Bulk
Bredde
0,787" (20,00mm)
Varestatus
Aktiv
Finhøjden
0,025" (0,64mm)