XL25D-TO247-22-17-1
DigiKeys varenummer
1168-XL25D-TO247-22-17-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
XL25D-TO247-22-17-1
Beskrivelse
CERAMIC HEAT SPREADER 22X17X1MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade TO-247 Keramisk Varmespreder
Kategori
Form
Rektangulær
Mfr
Længde
0,866" (22,00mm)
Serie
Bredde
0,669" (17,00mm)
Emballage
Bulk
Finhøjden
0,039" (1,00mm)