TG-A6200-40-40-2.0
DigiKeys varenummer
1168-TG-A6200-40-40-2.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG-A6200-40-40-2.0
Beskrivelse
THERM PAD 40X40MM BLUE
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Blå 40,00mm x 40,00mm Kvadratisk Klæbrig - begge sider
Kategori
Omrids
40,00mm x 40,00mm
Tykkelse
0,0790" (2,000mm)
Serie
Materiale
Silikone
Emballage
Bulk
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Varestatus
Aktiv
Farve
Blå
Brug
Multi
Termisk ledningsevne
6,2W/m-K