TG-A1250-40-40-2.0
DigiKeys varenummer
1168-TG-A1250-40-40-2.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG-A1250-40-40-2.0
Beskrivelse
THERM PAD 40X40MM GREEN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grøn 40,00mm x 40,00mm Kvadratisk
Kategori
Omrids
40,00mm x 40,00mm
Producenter
t-Global Technology
Tykkelse
0,0790" (2,000mm)
Serie
Materiale
Silikone
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Termisk ledningsevne
12,5W/m-K