PH3-76.2-25.4-0.21-1A
DigiKeys varenummer
1168-2071-ND
Producenter
Producentens varenummer
PH3-76.2-25.4-0.21-1A
Beskrivelse
PH3 76.2X25.4X0.21MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade Blandede (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Kobber Varmespreder
Kategori
Form
Rektangulær
Mfr
Længde
3,000" (76,20mm)
Serie
Bredde
1,000" (25,40mm)
Emballage
Bulk
Finhøjden
0,008" (0,21mm)