PH3-76.2-19.1-0.21-1A
DigiKeys varenummer
1168-2070-ND
Producenter
Producentens varenummer
PH3-76.2-19.1-0.21-1A
Beskrivelse
PH3 76.2X19.1X0.21MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade Blandede (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Kobber Varmespreder
Kategori
Form
Rektangulær
Mfr
Længde
3,000" (76,20mm)
Serie
Bredde
0,750" (19,05mm)
Emballage
Bulk
Finhøjden
0,008" (0,21mm)