PH3-150-150-0.21-1A
DigiKeys varenummer
1168-1387-ND
Producenter
Producentens varenummer
PH3-150-150-0.21-1A
Beskrivelse
IR HEAT SPREADER/EMITTER W/ADH
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade Blandede (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Kobber Varmespreder
Kategori
Form
Kvadratisk
Mfr
Længde
5,906" (150,00mm)
Serie
Bredde
5,910" (150,00mm)
Emballage
Boks
Finhøjden
0,008" (0,21mm)