RG1608P-9531-D-T5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 176
Direkte
Panasonic Industry
YAGEO
Panasonic Industry
Vishay
YAGEO
9.53 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RG1608P-9531-D-T5
DigiKeys varenummer
RG1608P-9531-D-T5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RG1608P-9531-D-T5
Beskrivelse
RES SMD 9.53KOHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RG1608P-9531-D-T5 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)