RT0603BRD079K53L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay
På lager: 4.800
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 7.678
Datablad
Vishay Dale
På lager: 178
Opgradering
Susumu
Opgradering
9.53 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm