SBH21-NBPN-D22-ST-BK
DigiKeys varenummer
S9025-ND
Producenter
Producentens varenummer
SBH21-NBPN-D22-ST-BK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 44POS 2MM
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 44 positioner 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SBH21-NBPN-D22-ST-BK Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,110" (2,79mm)
Mfr
Isoleringshøjde
0,220" (5,60mm)
Serie
Kontaktudformning
Kvadratisk
Emballage
Bakke
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Stift
Guld
Kontakttype
Hanben
Kontaktmateriale
Messing
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Antal positioner
Funktioner
Kileforbindelsesgang
Antal rækker
2
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Rækkeafstand - kobling
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsfarve
Sort
Type
Strømklassificering (AMPS)
2A
Kappe
Afskærmet - 4 vægge
Samlede stakhøjder
6mm, 7mm, 7,05mm, 10,45mm, 14,35mm