PEC24SAAN
DigiKeys varenummer
S1012E-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEC24SAAN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 24 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PEC24SAAN Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Mfr
Samlet kontaktlængde
0,450" (11,43mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kontaktlængde - Kobling
0,230" (5,84mm)
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 39496
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 34620
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM