PEC36SAAN
DigiKeys varenummer
S1012E-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEC36SAAN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 36 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PEC36SAAN Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Mfr
Samlet kontaktlængde
0,450" (11,43mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kontaktlængde - Kobling
0,230" (5,84mm)
Flere ressourcer
På lager: 39.996
Kontroller for yderligere indgående lager
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 34620
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM