RTAN0603BTE60K4 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 18.145
Datablad
Similar
På lager: 3.370
Datablad
60.4 kOhms ±0,1% 0,15W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RTAN Series
RTAN0603BTE60K4
DigiKeys varenummer
738-RTAN0603BTE60K4TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RTAN0603BTE60K4
Beskrivelse
RES 60.4K OHM 0.1% 0.15W 0603
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RTAN0603BTE60K4 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)