RNCA0603DTE332K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603DTE332K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603DTE332K
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603DTE332KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603DTE332K
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 332 KOHM, 0.5%,
Detaljeret beskrivelse
332 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCA0603DTE332K Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)